You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: WINDOWS 8 ? možná velký problem

Re: WINDOWS 8 ? možná velký problem

#1 WINDOWS 8 ? možná velký problem

Posted by: Snowkill | Date: 2014-05-14 16:48 | IP: IP Logged

Ahoj, nevim vubec jestli je to chyba windowsu nebo se to da nějak v ovladácich panelech nastavit. Před týdnem se mi zdalo už že mam pomalé pc a že na C disku mam o 10 GB min než před 14 dny a pritom jsem nic neinstaloval tak jsem myslel že tam mam virus projel jsem to defenderem a pak jsem nainstaloval CCleaner, kamarad rikal ze vse vyčistit tak jsem to vycistil a myslím že od té doby mi to dělá,

používam Operu jako prohlížeč a neukladají se mi nikde heslo přihlašovací jmena atd taky historie chybí ... a nikdy žadna se neuloži... taky a co mě dost šve je Adobe photoshop ,dneska jsem ho předinstaloval a děla to stejne proste si ho nastavim podle obrazu svému dam Ok uložit vypnu ho zapnu ho znovu za čas a zase se hodi do toho puvodního nastavení a tak je to ze vsema programama nevíte co s tím ?????? kromě reinstalace ?:/ fakt mě to štve vše davat pořad od začátku.

Děkuji moc

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: WINDOWS 8 ? možná velký problem

Posted by: pspad | Date: 2014-05-14 16:59 | IP: IP Logged

A jake to ma spojeni s PSPadem?
Jakekoliv cisteni je treba delat s rozmyslem a vedet CO cistim.
Osobne bych doporucil vratit bod obnoveni pred to cisteni. Ale to nepomuze u programu, ktere ukladaji konfiguraci mimo registruý do souboru.
Programy, ktere se chovaji spatne bych preinstaloval.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: WINDOWS 8 ? možná velký problem

Posted by: Snowkill | Date: 2014-05-14 17:15 | IP: IP Logged

aha co je ps pad ?:/ ja ze je to forum na pc problemy tak to se omlouvam.

No ja ho ted preinstaloval ten photoshop a nic ... a prohliže opera taky :/.

jinak smažte mi to smiling smiley celé teda omlouvam se ahoj

Edited 1 time(s). Last edit at 2014-05-14 17:41 by Snowkill.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: WINDOWS 8 ? možná velký problem

Posted by: pspad | Date: 2014-05-14 17:49 | IP: IP Logged

Forum na PC problemy to opravdu neni. To najdes na adrese pc.poradna.net

Options: Reply | Quote | Up ^


This Thread has been closed





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR