You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Obsah souboru byl změněn

Obsah souboru byl změněn

#1 Obsah souboru byl změněn

Posted by: Vash22 | Date: 2014-03-21 09:10 | IP: IP Logged

Dobrý den, od verze 4.5.7 se mi vrátil problém, který byl před pár lety. Mám nastaveno zálohování souboru na 4 minuty. Pokud je soubor na lokálním disku, je vše OK, pokud na síťovém, tak mi po automatickém uložení naskočí okno "Obsah souboru byl změněn. Načíst aktuální verzi?", a pokud dám omylem ano, tak se mi případné změny od automatického uložení přepíšou tím uloženým stavem sad smiley. Ozkoušel jsem připravovanou verzi 4.5.8 a problém v ní přetrvává.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Obsah souboru byl změněn

Posted by: Zabanuch | Date: 2014-04-08 12:24 | IP: IP Logged

Přidávám se k tomuto dotazu také. Je nějaká možnost, jak tuto featuru kontroly úplně vypnout? Je to tak otravné, že bez jakýchkoliv námitek přijímám riziko, že si jednou za sto let omylem přepíšu aktuálnější soubor na disku.
Díky za odpověď

Edited 1 time(s). Last edit at 2014-04-08 12:25 by Zabanuch.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Obsah souboru byl změněn

Posted by: pspad | Date: 2014-04-08 12:47 | IP: IP Logged

Vypnout to samozrejme jde.
Nastaveni programu / Prima editace
CheckDocChanges=0

Zrovna zkoumam, co to zpusobuje. Plete se do toho cachovani site ve Windows, ktere si stale drzi puvodni informace a aktualizuje je az po nejake dobe.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Obsah souboru byl změněn

Posted by: pspad | Date: 2014-04-08 13:07 | IP: IP Logged

Doufám, že jsem na to přišel. Zkusím zveřejnit další build ještě dnes

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Obsah souboru byl změněn

Posted by: Zabanuch | Date: 2014-04-09 06:40 | IP: IP Logged

Děkuji moc. Vyzkouším.
A … chválím. Je to moc šikovný prográmek. Používám ho spokojeně na své jednoduché bastlení už možná víc jak deset let. Díky

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR