You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > SSL pripojenie nezobrazuje žiadne súbory WinXp SP3

SSL pripojenie nezobrazuje žiadne súbory WinXp SP3

#1 SSL pripojenie nezobrazuje žiadne súbory WinXp SP3

Posted by: zzzs | Date: 2013-11-26 18:49 | IP: IP Logged

Zdravím páni! Možno to tu už niekde bolo ale ja som to nenašiel... Win XP SP3, knižnice sú v adresári. Po pripojení sa nezobrazujú žiadne súbory. V Totall Commanderi SSL pracuje korektne. Našiel som na webe viac otázok na viacerých fórach, žiaľ bez odpovede.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: SSL pripojenie nezobrazuje žiadne súbory WinXp SP3

Posted by: pspad | Date: 2013-11-26 19:30 | IP: IP Logged

Jaka verze PSPadu?
Zruste zaskrrtnuti v nastaveni pripojeni pro Zobrazovat skryte soubory. Pokud tuto funkcnost server nepodporuje, muze byt vysledek jak pisete - nezobrazi se nic

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: SSL pripojenie nezobrazuje žiadne súbory WinXp SP3

Posted by: zzzs | Date: 2013-11-26 19:51 | IP: IP Logged

Verzia je 4.5.7 (2450) (dnes som sťahoval, inštaloval som ju do novej čistej inštalácie win XP) Zaškrtnutie zobrazovania skrytých súborov nepomohlo. Tento istý problém mám aj v práci s nejakou staršou verziou PSPad.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: SSL pripojenie nezobrazuje žiadne súbory WinXp SP3

Posted by: pspad | Date: 2013-11-26 20:13 | IP: IP Logged

Psal jsem zrusit zaskrtnuti, ne zaskrtnout.
Pak je mozne, ze server, ktery mate v praci je nejaky nestandard. Bohuzel kazdy typ FTP serveru (a ze jich je) ma vlastni vypis souboru, ktery se musi parsovat, aby bylo mozne ziskat seznam souboru.
Total Commander je prece jen nastroj na praci se soubory na rozdil od PSPadu, takze to muze byt rozdil.

Zobrazte si FTP log (Ctrl+L), pripojte se k FTP, stisknete tlacitko LIST primo v LOGU a vysledek mi zaslete mailem jako prilohu. Prosim opravdu jako prilohu, dulezita je ve vypisu kazda mezera.
Jde mi jen o seznam souboru, omacku nad a pod klidne smazte. Ja se pak pokusim parser upravit, aby pracoval i s vasim FTP serverem

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR