You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Podpora FTP je vtip

Podpora FTP je vtip

#1 Podpora FTP je vtip

Posted by: m.jarnot | Date: 2013-03-18 22:53 | IP: IP Logged

Miloval jsem PSPad. Miloval jsem podporu FTP připojení, ale při delší práci s ním jsem zjistil, že nefunguje tak, jak by měl. Neustále padá, soubory ukládá pouze z poloviny (což vede k masivní ztrátě dat) a ty neskutečné lagy ... někdy je lepší udělat si večeři než čekat, než se mi mé miniaturní php soubory uloží.

Opravte to prosím, jakkoliv. Internet mi v průběhu práce s PSPadem fungoval normálně, nepředpokládám tedy, že je chyba na mé straně ... dokonce jsem zjistil, že je lepší pracovat s total commanderem ...

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Podpora FTP je vtip

Posted by: pspad | Date: 2013-03-19 03:13 | IP: IP Logged

Je velmi jednoduche napsat, ze neco nefunguje a nenapsat vubec zadne podrobnosti.
Poslete mi FTP log, screenshot obrazovky s nastavenim FTP klienta v PSPadu, pripadne neco, z ceho by se dalo poznat v cem muze byt problem.
Kazdy FTP server v kombinaci s pripojenim se muze chovat jinak. Pokud vam funguje nejaky jiny FTP klient, nastavte klienta v PSPADu stejne.

Pokud chcete pokracovat v duchu prvniho prispevku, tak se dal asi nedostaneme.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Podpora FTP je vtip

Posted by: AD7 | Date: 2013-03-19 08:13 | IP: IP Logged

A čo nainštalovať WinSCP a asociovať súbory s PSPad-om. Už som to tu niekde písal. WinSCP je rýchly, svižný, a žiadne lagy. Ctrl+S v PSPad-e a súbor je na serveri. smiling smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 2013-03-19 08:14 by AD7.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR