You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: Neuloží se nastavení

Re: Neuloží se nastavení

#1 Neuloží se nastavení

Posted by: evkamat | Date: 06/01/2012 09:58 | IP: IP Logged

Doufám, že tady již není topic na tuhle věc, ale když něco nastavím na PSPadu a pak jej vypnu, neuloží mi to jeho nastavení, a tak když jej znova spustím, je všechno jako předtím, je to nějaká chyba, nebo se to dá nějak ošetřit?

Options: Reply | Quote | Up ^

#2 Re: Neuloží se nastavení

Posted by: myf | Date: 06/01/2012 11:14 | IP: IP Logged

evkamat:
Doufám, že tady již není topic na tuhle věc, ale když něco nastavím na PSPadu a pak jej vypnu, neuloží mi to jeho nastavení, a tak když jej znova spustím, je všechno jako předtím, je to nějaká chyba, nebo se to dá nějak ošetřit?

Bylo, mnohokrát, zapátrej; ve zkratce: máš to jako "portable" aplikaci v Program Files, kam si aplikace nemá právo nic zapsat.

#3 Re: Neuloží se nastavení

Posted by: pspad | Date: 06/01/2012 13:48 | IP: IP Logged

Pastnu to sem anglicky, pokud to bude problem, vecer to prelozim:

I guess you store it in program files folder. You should kow that any program has right to write into Windows or program files folder.

You have 2 ways how to fix it:
1. Run PSPad installer again and uncheck option "Portable application" during setup.
2. Run PSPad as administrator (use right mouse) to elevate PSpad rights, go to Program settings/System and check Multiuser environment

#4 Re: Neuloží se nastavení

Posted by: evkamat | Date: 06/04/2012 07:21 | IP: IP Logged

Aha, už mi to funguje, děkuji za pomoc

Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2014 Jan Fiala
Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák