You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Feature request: AutoReload file

Feature request: AutoReload file

#1 Feature request: AutoReload file

Posted by: MickeyMiner | Date: 10/08/2010 10:37 | IP: IP Logged

Hi,

First things first: Vyborna praca! Dakujem!

Prosba o novy feature.

Ked aktivujem okno a subor na pozadi sa zmenil, PsPad sa opyta, ci ho ma znovu re-loadovat. Zakazdym. Bolo by mozne aby som nejakym checkboxom povedal, "dnes sa ma uz na toto (pri tomto subore) nepytaj?" a podla mojej odpovedi to zakazdym ked sa do PsPadu vratim bud urobil, alebo neurobil?

a druhy feature z rovnakeho konca:
Pri pouziti "Always on top" by bolo super, keby PsPad automaticky subor znovu natiahol z disku kazdych X sekund (alebo pri zmene suboru) a polozil kurzor na ten riadok na ktorom som, (pokial som na poslednom riadku, tak na posledny).

Vdaka a keep up the good work!

MickeyMiner

Edited 1 time(s). Last edit at 10/08/2010 10:37 by MickeyMiner.

Options: Reply | Quote | Up ^

#2 Re: Feature request: AutoReload file

Posted by: vbr | Date: 10/08/2010 12:01 | IP: IP Logged

MickeyMiner:
...
a druhy feature z rovnakeho konca:
Pri pouziti "Always on top" by bolo super, keby PsPad automaticky subor znovu natiahol z disku kazdych X sekund (alebo pri zmene suboru) a polozil kurzor na ten riadok na ktorom som, (pokial som na poslednom riadku, tak na posledny).
...keyMiner

Druha funkce uz je myslim dostupna:
v kontextovem menu tabu souboru nebo v menu Okno: Automaticky obcerstvovat

(Zaroven je treba mit nastaveny nenulovy interval v nastaveni programu: Editor 2: Automaticky refresh (s)

myslim ale, ze se po kazdem znovunacteni - i beze zmen - presune kursor na konec souboru.

vbr

#3 Re: Feature request: AutoReload file

Posted by: MickeyMiner | Date: 10/08/2010 12:10 | IP: IP Logged

Vdaka!
To je presne to co potrebujem.
Perfektne!

mm

Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2014 Jan Fiala
Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák