You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Použití zvýrazňovače podle dvojité přípony

Použití zvýrazňovače podle dvojité přípony

#1 Použití zvýrazňovače podle dvojité přípony

Posted by: jonas | Date: 2013-06-22 18:44 | IP: IP Logged

Dobrý den vespolek,

rád bych otevíral soubory *.css.php se zvýrazněním CSS.

V Nastavení > Nastavení zvýrazňovačů jsem tedy u Cascading Style Sheet do Masky souborů přidal to, co jsem uvedl tučně výše.
To fungovalo. Problém však nastal, když jsem otevřel jakýkoliv jiný PHP soubor (například index.php). Použilo se též zvýrazňování pro CSS.

Nemáte někdo recept, jak to vyřešit, aby se mi zvýrazňovalo *.php jako PHP a *.css.php jako CSS?

-----
A když už jsme u toho, líbí se mi barvení záložek podle zvýrazňování syntaxe. Není nějaká možnost nastavit jinou barvu pro *.php a jinou pro *.class.php, ale u obou použít stejné zvýrazňování, tedy PHP?
Napadlo mě *.php zvýrazňovat HTML Multihighlighterem a *.class.php PHP (což by i dávalo smysl), ale multihighlighteru se nedá nastavit barva záložky sad smiley Pak je tu stejný problém, jako s tím CSS, jak to nastavovat automaticky...

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR